Congressen

MPI lanceert nieuwe One+ app

Een groeiend aantal meeting professionals maakt gebruik van tablets en mobiele apps. Reden voor Meeting Professionals International (MPI) om een geavanceerde tablet app van het vakblad One+ te lanceren. Hiermee hebben gebruikers ”on demand” toegang  tot One+ dat elke maand verschijnt.

De app debuteert op 24 juli tijdens het World Education Congress (WEC), met een hands-on demonstraties in de HIVE van de conference technology hub. "De manier waarop onze leden omgaan met informatie is aan het veranderen. Wij luisteren naar onze leden", aldus Bruce MacMillan, MPI president en CEO. "We proberen voortdurend out-of-the-box te denken. En we investeren graag in nieuwe communicatiemogelijkheden. We ontwikkelen niet alleen nieuwe apps voor onze eigen vereniging, maar ook voor bijvoorbeeld de IMEX Group. We proberen continu de waarde van het MPI-lidmaatschap te verhogen, door allerlei voordelen te bieden. Eén daarvan is de nieuwe One+ app."

Wat voegt de One+ app toe?
– toegang tot One+, 24 uur per dag, met of zonder internetverbinding
– toegankelijk via verschillende providers, zoals Apple, Android, BlackBerry en meer
– veel interactie door afbeeldingen, video-, spraak-en interactieve grafieken 
– nieuwe maandelijkse content wordt automatisch ge-update
– bevat ook een bibliotheek met alle oudere edities van het magazine. 

De tablet app is gratis voor MPI leden. Downloaden van de applicatie kan vanaf 24 juli.

www.mpiweb.org


Deel dit bericht


Reacties

Er zijn nog geen reacties.


Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.


Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief